Antalya da Ev Kiraları Neden Yükseliyor?

Antalya da Ev Kiraları Neden Yükseliyor ? Eşya Depolama Mantıklı Mı?

Antalya da ev kiraları neden yükseliyor sorusunun cevabı aslında basit; Antalya da yükselen kiralarını ele alırken şunu da unutmayalım, sadece Antalya da değil tüm Türkiye'de genel bir artış var ülkedeki genel artışın sebebi bilindiği gibi enflasyon ve döviz kurlarında yaşanan artıştan kaynaklı. Fakat, Antalya'da enflasyon ve döviz artışının üstüne birde turizm etkisi var. Turizmin artıları olduğu gibi yaşam alanımız, güzel memleketimiz Antalya ya birde eksileri vardır. Bir yandan turizm kaynaklı para akışı olurken bir yandan da kendi insanımız için yaşam şartlarını zorlaştırmaktadır. Antalya'da tatil amaçlı bulunup Akdeniz'in incisi memleketimize aşık olup yerleşmek isteyen bir çok turist bulunmakta. Yerleşik yaşamak isteyen turistlere kapımız her zaman açık ülke olarak ta misafirperverliğimiz ile tanınmaktayız fakat bu göçten faydalanmak isteyen bazı ev sahipleri turistlere hem satış anlamında hem de kiralama anlamında olsun kendi insanımıza göre farklı tarife uygulamaktadır, başta kendi insanımıza farklı tarife uygulansa da genel olarak ev sahiplerinin yüksek satış ve kiralamalarından dolayı komşulara tanıdıklara örnek teşkil ediyor ve insanlarda Ahmet, Mehmet vs... evini şu paraya kiralamış veya satmış biz de bu paralardan verelim düşüncesi oluşmaya başlıyor ve buda genel bir artış olmasına neden oluyor.


Göçün Antalya Kira Artışlarına Etkisi 

Antalya'nın aldığı göçün kiralarda ve evlerin değerindeki artışa gözle görülür bir etkisi var. Yabancı turistin yanı sıra yerli turist anlamında da Antalya Türkiye'de 1.sırada. Türkiye'de nüfusa oranla en çok göç alan il Antalya'dır. Evlere hem satış hem de kiralama anlamında oluşan yoğun talep ister istemez kiralarda ve ev değerlerinde artışa neden oluyor. Evlerin değeri artıyor kiralar artıyor gün geçtikçe vatandaşımızın yaşam şartları zorlaşıyor. Bir memur bugünün şartlarında zor geçiniyor asgari ücretle çalışanlardan bahsetmiyorum bile şu şekilde ele alalım memursunuz bekarsınız ve tayininiz çıktı evinizi taşımak istemiyorsunuz veya evlisiniz yurtdışına göreviniz çıktı evinizi taşımak istemiyorsunuz eşyalarınız size ağırlık yapıyor ve gittiğiniz şehir veya ülkede yeni, geçici bir düzen kurmak daha kolay geliyor fakat ev kiralarının yüksek olması da sizi zorluyor burada devreye eşya depolama fikri giriyor.



Eşyalarımızı Neden Bir Depoya Koyarız?

Yukarıdaki paragrafta da bahsettiğimiz gibi tayin vs. geçerli bir sebebiniz var ise eşyalarınızı taşımak istemiyorsanız fakat ev kiraları da size yüksek geliyor ise bir ev kirasının 3/1 oranlarına eşyalarınızı güvenli depo alanlarında muhafaza edebilirsiniz düzeniniz belli olduğunda anlaştığınız eşya depolama şirketi eşyalarınızı istediğiniz şehir' e veya ülkeye naklini gerçekleştirmektedir buda size her anlamda kolaylık sağmaktadır. Eşya koymak için kiralık depo ihtiyacınız var ve bir firmayla anlatmak istiyorsunuz.

Eşya Koymak için Kiralık Depolara Nasıl Ulaşırım?

Antalyalı Nakliyat olarak bu hizmeti sunmaktayız ev eşyası koymak için kiralık depoya ihtiyacınız varsa bu konuda hizmet veren firmalardan biride biziz. bize www.antalyadepokiralama.com adresinden ulaşabilir ve tesisimizi görmeye gelebilirsiniz. Antalyalı nakliyat olarak eşyalarınıza verdiğimiz değeri tesisimizi gezdiğiniz zaman sizde göreceksiniz rutubetsiz ve temiz kiralık depolarımızı sizin için hazır gelin ve içinize sinerek eşyalarınızı bize teslim edin tekrardan memlekete dönme kararı alır veya eşyalarınızı bulunduğunuz ile nakletmek isterseniz bu konuda da size yardımcı oluyoruz eşya depolama hizmetinin yanı sıra evden eve nakliyat hizmeti de vermekteyiz. Ev kiralarının bu denli arttığı dönemde bir nebze de olsa cebinizi rahatlattığımız için mutluyuz.

Eşya Depolama için Bizi Arayın